درود کاربر گرامی
خـــــوش آمدید به انجمن Dplay برای مشاهده ودستری با امکانات کامل لطفا در سایت ثبت نام کنید.
Hello Dear User Welcome to the Forum for a better view full features please click here
تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: سوالات و مشکلات تعمیرات LCD , LED X.VISION

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    7354
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام . ادمین محترم من تلویزیون ایکس ویژن LE47K3DS200 دارم . متاسفانه گاه گاهی جای کانالها به طور خودکار عوض میشن . آیا آخرین فایل آپدیتشو دارید ؟ یا فایل فلشش رو . میشه لطفا راهنماییم کنید . اینجور مواقع مجبور میشم حالت کارخانه رو بزنم . مثلا کانال 1 از شماره 1 میپره 17 و تماشا از 25 میپره 9 و ... ضمناً این تلویزیون تو دفترچش امکان جابجایی کانال داره ولی مال من این کارو انجام نمیده . لطفا راهنماییم کنید

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    8355
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    یاسلام تلویزیونLE42K3DS200دارم رسیورم خاموش شد یهو تلویزیون هم خاموش و روشن شد بعد اون دیگه کنترل و دکمه های تلویزیون کار نمیکنه حتی دکمه روشن و خاموش کم وزیاد صدا هیچی کار نمیکنه چجوری ببرمش به حالت کارخونه یا فایل انتقال بدم هیچ دکمه ای کار نمیکنه رو حالت hdmi گیر کرده از برق کشیدم دکمه اصلی پاورروشن خاموش کردم بازهم نشد نمیدونم هنگ کرده یا چیزیش سوخته اگرهم بخوام فایل فلشش انتقال بدم بازهم نمیتونم برم رو حالت تنظیمات کنترل به هیچ وجه کار نمیکنه دکمه های تلویزیون هم کار نمیکنه خواهشنا کمک کنید ایا روشی هست بدون استفاده از کنترل تلویزیون ریست کرد/؟

3. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    8355
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    کسی پاسخگو نیست؟

5. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

6. Top | #14

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 3,147 بار در 2,508 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط antegral85 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    یاسلام تلویزیونLE42K3DS200دارم رسیورم خاموش شد یهو تلویزیون هم خاموش و روشن شد بعد اون دیگه کنترل و دکمه های تلویزیون کار نمیکنه حتی دکمه روشن و خاموش کم وزیاد صدا هیچی کار نمیکنه چجوری ببرمش به حالت کارخونه یا فایل انتقال بدم هیچ دکمه ای کار نمیکنه رو حالت hdmi گیر کرده از برق کشیدم دکمه اصلی پاورروشن خاموش کردم بازهم نشد نمیدونم هنگ کرده یا چیزیش سوخته اگرهم بخوام فایل فلشش انتقال بدم بازهم نمیتونم برم رو حالت تنظیمات کنترل به هیچ وجه کار نمیکنه دکمه های تلویزیون هم کار نمیکنه خواهشنا کمک کنید ایا روشی هست بدون استفاده از کنترل تلویزیون ریست کرد/؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط antegral85 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    کسی پاسخگو نیست؟

درود

اگر از تعمیرات سر رشته ندارید بهتر است tv رو دست کاری نکنید.

با توجه به توضیحاتی که دادید احتمالا فایل فلش ال معیوب شده و باید بدید دست تعمیرکار جهت فلش , ما فایل فلش رو داریم در سایت

موجود است بعد از پرداخت اشتراک می تونید فایل رو دانلود کنید .

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    امضای Mortal Kombat

7. 2 کاربر مقابل از Mortal Kombat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    9323
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    درود
    یکدستگاه ال ای دی مدل 42kf20هست که کانال یابی میکنه ولی برنامه نمیگره و خطای سیگنال موجود نیست داره لطفا راهنمایی کنید در ضمن ریست کردم باز هم فایده نداشت

9. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

10. Top | #16

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط abdanan11 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود
    یکدستگاه ال ای دی مدل 42kf20هست که کانال یابی میکنه ولی برنامه نمیگره و خطای سیگنال موجود نیست داره لطفا راهنمایی کنید در ضمن ریست کردم باز هم فایده نداشت

درود

باید بدید نمایندگی شهرتون برای شما tvرو آبگیرید کنند.
    ویرایش توسط Mortal Kombat : 11-13-2017 در ساعت 00:34
    امضای Mortal Kombat

11. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

12. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط smrezaei فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام . ادمین محترم من تلویزیون ایکس ویژن LE47K3DS200 دارم . متاسفانه گاه گاهی جای کانالها به طور خودکار عوض میشن . آیا آخرین فایل آپدیتشو دارید ؟ یا فایل فلشش رو . میشه لطفا راهنماییم کنید . اینجور مواقع مجبور میشم حالت کارخانه رو بزنم . مثلا کانال 1 از شماره 1 میپره 17 و تماشا از 25 میپره 9 و ... ضمناً این تلویزیون تو دفترچش امکان جابجایی کانال داره ولی مال من این کارو انجام نمیده . لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    من هم همین تلوزیون رو دارم ... تلوزیون روشن میشه ... ولی هیچی کار نمیکنه ... نه ریموت کنترل .. نه دکمه های روی پنل تلوزیون

چه کاری باید انجام بدم
    روشی برای ریست کردن tv وجود نداره؟
    یا اگه باید فلش بشه ایپرام .. با چه پروگرمری باید انجام بدم ...؟؟

13. Top | #18

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasanss22 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام
    من هم همین تلوزیون رو دارم ... تلوزیون روشن میشه ... ولی هیچی کار نمیکنه ... نه ریموت کنترل .. نه دکمه های روی پنل تلوزیون

چه کاری باید انجام بدم
    روشی برای ریست کردن tv وجود نداره؟
    یا اگه باید فلش بشه ایپرام .. با چه پروگرمری باید انجام بدم ...؟؟
    درود

این مورد رو داشتم البته ال جی بود که با فلش زدن درست شد شما هم از آیسی فلش TV بکاپ بگیرید و سپس آیسی را

با فایل فلش سالم فلش کنید . یکی از ایرادات این مورد با فلش مرتفع می شود.
    امضای Mortal Kombat

14. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

15. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal Kombat فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود

این مورد رو داشتم البته ال جی بود که با فلش زدن درست شد شما هم از آیسی فلش TV بکاپ بگیرید و سپس آیسی را

با فایل فلش سالم فلش کنید . یکی از ایرادات این مورد با فلش مرتفع می شود.

فایل فلش سالم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

16. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیریت کـل سایت
    شماره کاربری
    1
    تشکر شده 6,747 بار در 2,368 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasanss22 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    فایل فلش سالم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
    سلام

نزد تعمیرکاران و یا نمایندگی ها ی شهرتون , متاسفانه ما این فایل رو در اختیار نداریم .
    امضای Dplay

17. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین