تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: پیشنهادات و انتقادات اعضا و بازدیدکنندگان

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 11,432 بار در 3,319 ارسال

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid tata فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام. دیشب در سایت شما مشترک شده و هزینه 6 ماهه پرداخت نمودم. امروز با مراجعه به سایت شما پس از دانلود یک فایل pdf کم حجم متاسفانه برای دانلود بعدی پیغام محدودیت تا 24 ساعت اینده داد!!! درحالی که در قوانین خودتون تا 8 فایل مجوز دانلود داده اید. گذشته از این محدودیت غیرمنصفانه لااقل به قوانین خودنوشته تان پابند باشید!! امیدوارم پیام من را حذف نکنید و پاسخ قانع کننده بدید. سپاس.
    درود بر شما

سال جدید را به شما تبریک عرض کنیم و خوشحالیم به جمع کاربران ما پیوستید .

توضیحات کامل داده شده لطفا شما یه بار دیگر تاپیک ها رو مرور کنید :

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

و همچنین این تاپیک زیر را مشاهده کنید:

لطفا تاپیک ها رو بدقت بخونید باز سوالی بود در خدمتونم
    امضای Mortal Kombat

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    42129
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

gadid سال نو مبارک و عدم پاسخ قانع کننده!!

درود برشما. دوست گرامی پیرو انتقاد بحق وقانونی من چرا بجای پاسخ لینک مبهم حواله میدهید!؟ یعنی اینقدرپاسخ سوال من براتون سخته که بقولی فرافکنی میکنید؟ در بند 38 قانون دانلود خودتون هرعضو تا 8 فایل روزانه امکان دانلود دارد! اگه من با پرداخت حق عضویت 6 ماهه هنوز عضو سایت شما نیستم. مشخص فرمایید که هزینه پرداختی من بابت چه بوده؟ وخواهشا پاسخ مستقیم بدهید. سپاس..

3. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیریت کـل سایت
    شماره کاربری
    1
    تشکر شده 19,160 بار در 2,775 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid tata فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود برشما. دوست گرامی پیرو انتقاد بحق وقانونی من چرا بجای پاسخ لینک مبهم حواله میدهید!؟ یعنی اینقدرپاسخ سوال من براتون سخته که بقولی فرافکنی میکنید؟ در بند 38 قانون دانلود خودتون هرعضو تا 8 فایل روزانه امکان دانلود دارد! اگه من با پرداخت حق عضویت 6 ماهه هنوز عضو سایت شما نیستم. مشخص فرمایید که هزینه پرداختی من بابت چه بوده؟ وخواهشا پاسخ مستقیم بدهید. سپاس..
    با سلام

لینک مبهم نیست لینک مستقیم تاپیک هایی هست که ارسال کردم و کاربر باید مرور کند سپس دانلود کند توضیحات کامل داده شده است

مجدد تکرار می کنم در تاپیک تمدید اشتراک قبل از دکمه پرداخت این جمله همراه با لینک اعلام شده :

لطفا قبل از تبدیل عضویت قوانین سایت و مهمتر نکات مهم جهت دانلود را مرور کنید که بعدا با مشکل مواجه نشوید

تاپیک دیگری نیز ایجاد شده و اعلام کردیم باید ابتدا مرور کنید سپس دانلود کنید

با سلام

نکات مهم جهت دانلود فایل بعد از پرداخت اشتراک در انجمن توسط کاربر و به نا به درخواست کاربران هست

1. لطفا از IDM یا همان دانلود منیجر استفاده
    نکنید پلاگینی در سایت نصب شده است جهت محدودیت و کنترل

دانلودهای کاربر و برای سرعت بهتر سایت نصب شده است هر کاربر روزانه 8 فایل سهمیه دارد که بدون IDM به

راحتی می توانید فایل دانلود کنید لطفا از آرشیو سازی جدا خود داری کنید رباط اتومات کاربری که بیش از حد

دانلود داشته باشد محروم می کند .

2.برای دانلود لطفا از پروکســـی و وی پ ی ان استفاده نشود در برخی مواقع از سهمیه کاربر را بلاک می شود

3. از نکته مهم دیگر پیشنهاد می شود از مروگر فایرفاکس استفاده شود .

متاسفانه شما بدون توجه به ارسالات گفته شده دانلود کردید

امضای Dplay

4. 2 کاربر مقابل از Dplay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12