PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فیرمور لباسشویی

Ehsanqardashli
05-26-2024, 10:10
درخواست فیرمور لباسشویی Ariston wmg721s

Mortal Kombat
05-26-2024, 18:53
درخواست فیرمور لباسشویی Ariston wmg721s
درود
لباسشویی فرمیور ندارد ...
فایل ایپرام یا فلش که باید با دستگاه مخصوص پروگرامر فلش بزنید
عیب لباسشویی چی هست ؟

Ehsanqardashli
05-28-2024, 00:27
درود
لباسشویی فرمیور ندارد ...
فایل ایپرام یا فلش که باید با دستگاه مخصوص پروگرامر فلش بزنید
عیب لباسشویی چی هست ؟

درو بر شما
عیبش اینه که ارور قفل درب رو نشون میده
در ابتدا یه رله میزنه که برق پمپ تخلیه بهش وصله
همزمان در رو هم قفل میکنه و رله قطع میشه هیدروستات رو چک میکنه اگه لگن خالی باشه شیرای برقی رو وصل میکنه اگه نبود موتورو میچرخونه و عملیات شست و شو رو انجام میده
اینا هیچکدوم انجام نمیشه برق رو هم که قطع میکنی دفعه ی بعد که روشنش میکنی رله رو میزنه برق پمپ تخلیه رو دیگه یکضرب وصل میکنه و دیگه تو همون حالت میمونه

مدارو چک کردم مشکلی نداشت احتمال میدادم میکرو نمیتونه بسته بودن درب رو حس کنه تست کردم مسیرشو مشکلی نداشت

Mortal Kombat
05-28-2024, 18:59
درو بر شما
عیبش اینه که ارور قفل درب رو نشون میده
در ابتدا یه رله میزنه که برق پمپ تخلیه بهش وصله
همزمان در رو هم قفل میکنه و رله قطع میشه هیدروستات رو چک میکنه اگه لگن خالی باشه شیرای برقی رو وصل میکنه اگه نبود موتورو میچرخونه و عملیات شست و شو رو انجام میده
اینا هیچکدوم انجام نمیشه برق رو هم که قطع میکنی دفعه ی بعد که روشنش میکنی رله رو میزنه برق پمپ تخلیه رو دیگه یکضرب وصل میکنه و دیگه تو همون حالت میمونه

مدارو چک کردم مشکلی نداشت احتمال میدادم میکرو نمیتونه بسته بودن درب رو حس کنه تست کردم مسیرشو مشکلی نداشت

درود
عکس از برد بزارید تا قطعات احتمالی رو نشون بدم که برسی کنید
میکروسیچ درب یا همان قفل درب رو حتما تعویض شود

Ehsanqardashli
05-29-2024, 04:02
درود
عکس از برد بزارید تا قطعات احتمالی رو نشون بدم که برسی کنید
میکروسیچ درب یا همان قفل درب رو حتما تعویض شود

سوکت درب یه سوکت سه سیمه ست که دو سیم قهوه ای رنگ موقع بسته شدن در به هم وصل میشن و میره به یه سر بوبین قفل در
سیم قرمز رنگ هم سر دیگه ی بوبینه که از برد میاد ما اون دوسر سیمای قهوه ای رو بهم زدیم
اینم از عکس واضح از برد اون چهارتا مقاومت دوتاشون 2.2 کیلو بودن و دوتای دیگه هم 5.6 کیلو