PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل آپدیت فریمور مودم ایرانسل مدل Z6000

SENIOR
04-12-2019, 22:53
فایل بروز رسانی مودم ایرانسل Z6000

پشتیبانی ایرانسل

برای بروز رسانی وارد تنظیمات مودم شده و در قسمت System یه قسمت هست نوشته upgrade اونجا browse

رو بزنید فایلی که دانلود کردید رو از این طریق انتقال بدید تا مودم آبگرید شود .

nabyzadeh
01-16-2020, 11:22
هنگام اپدیت پیغام fail می دهد و اپدیت نمی شود

Dplay
01-16-2020, 22:42
هنگام اپدیت پیغام fail می دهد و اپدیت نمی شود

با سلام

بنابه توضیحات شرکت اکثر مودم های ایرانسل بصورت خودکار آپدیت می شوند و نیازی به برنامه نیست .

مودم شما حتما بروز رسانی خودکار شده است .

yahel
04-15-2020, 16:43
سلام
مودم z6000 هست ۲ سال خریداری شده همون موقع هم استفاده نشده چون چراغ های مریوط ب آنتن ثابت نمیمونه و چشمک میزنه بسته و شارژ داره و مشکل سیستم از طرف ایرانسل تماس گرفتم نبود، هارد ریست و سافت ریستم کردم فایده ای نداره منطقه هم تحت پوششه کلا چراغ های مربوط به لوگو LTE و آنتن ها چ با سیم کارت درون چه بدون سیم کارت چشمک میزنه و ثابت نمیشه
ایا با زدن اپدیت فریمور درست میشه یا باید ببرم نمایندگی!؟

Mortal Kombat
04-15-2020, 17:27
سلام
مودم z6000 هست ۲ سال خریداری شده همون موقع هم استفاده نشده چون چراغ های مریوط ب آنتن ثابت نمیمونه و چشمک میزنه بسته و شارژ داره و مشکل سیستم از طرف ایرانسل تماس گرفتم نبود، هارد ریست و سافت ریستم کردم فایده ای نداره منطقه هم تحت پوششه کلا چراغ های مربوط به لوگو LTE و آنتن ها چ با سیم کارت درون چه بدون سیم کارت چشمک میزنه و ثابت نمیشه
ایا با زدن اپدیت فریمور درست میشه یا باید ببرم نمایندگی!؟

درود

دوست , بصورت اتوماتیک از طریق نت آبگرید کنید .

yahel
04-15-2020, 18:22
درود

دوست , بصورت اتوماتیک از طریق نت آبگرید کنید .

درود
دوست عزیز ب اینترنت وصل نمیشه اصلا برای همون گفتم امکانش هست فایلو دستی بزنم درست شه؟!

ROOTER
04-15-2020, 18:33
درود
دوست عزیز ب اینترنت وصل نمیشه اصلا برای همون گفتم امکانش هست فایلو دستی بزنم درست شه؟!

درود بر شما
ایا LED لن پشت مودم هم چشمک میزنه ؟

yahel
04-15-2020, 19:42
درود بر شما
ایا LED لن پشت مودم هم چشمک میزنه ؟

درود
بله کابلو زدم به لپتاب ال ای دی سبز رنگی چشمک میزد

ROOTER
04-15-2020, 20:04
درود
بله کابلو زدم به لپتاب ال ای دی سبز رنگی چشمک میزد

بدون اتصال به کامپیوتر ایا چشمک میزنه ؟

yahel
04-15-2020, 20:10
بدون اتصال به کامپیوتر ایا چشمک میزنه ؟

خیر خاموشه

ROOTER
04-16-2020, 00:21
مودم رو نسبت به ورژن چیپ سیم کارت پروگرم کنید اگر اوکی شد که هیچ اگر نشد چیپ سیم کارت سوخته

yahel
04-16-2020, 01:33
مودم رو نسبت به ورژن چیپ سیم کارت پروگرم کنید اگر اوکی شد که هیچ اگر نشد چیپ سیم کارت سوخته

تو قسمت overview مودم مینویسه usim not ready
میشه خواهشا طرز این پروگرم کردنو بگید ممنون

yahel
04-16-2020, 21:15
کسی نبود راهنمایی کنه چجوری مودم رو نسبت ب چیپ سیم کارت پروگرم کنیم؟؟

ROOTER
04-17-2020, 00:14
کسی نبود راهنمایی کنه چجوری مودم رو نسبت ب چیپ سیم کارت پروگرم کنیم؟؟

پیشنهاد بنده اینه مودم رو برای تعمیر پیش یک تعمیرکار ببرید تا ایراد رو برطرف کند

martinez930
09-07-2020, 22:15

پشتیبانی ایرانسل

برای بروز رسانی وارد تنظیمات مودم شده و در قسمت System یه قسمت هست نوشته upgrade اونجا browse

سلام چرا فایل خرابه اپگرید نمیشه پول الکی دادم ینی؟

Dplay
09-07-2020, 22:22
سلام چرا فایل خرابه اپگرید نمیشه پول الکی دادم ینی؟

سلام

فایل رسمی شرکت ایرانسل هست حالا شما بلد نیستید یا از قبل بطور اتوماتیک مودم آبگرید شده و تجربه ایی ندارید مشکل ما و فایل ها نیست

در ضمن برنامه وینرار خود را هم آبگرید کنید

ورژن جدید برنامه کاربردی وینرار WINRAR نسخه 5.91 ([Only registered and activated users can see links])

hassan1373
09-14-2020, 06:22

پشتیبانی ایرانسل

آپدیت نمیشه، ورژن ام هم قدیمیه، روش هم خیلی ساده است پس مشکل حتما از فایله. توروخدا یه بررسی دوباره بکنین

SENIOR
09-14-2020, 14:32
آپدیت نمیشه، ورژن ام هم قدیمیه، روش هم خیلی ساده است پس مشکل حتما از فایله. توروخدا یه بررسی دوباره بکنین

سلام فایل از سایت رسمی ایرانسل دانلود کردم ([Only registered and activated users can see links]) که در حال حاضر لینکش ظاهرا خراب شده حال چرا روی برخی مودم ها جوابگو نیست

نمی دونم یا کاربر بدرستی فایل را منتقل نمی کند طبق گفته شرکت تمامی مودم های ایرانسل در صورت شارژ داشتن مودم و روشن بودن از 2 بامداد

بصورت اتوماتیک آپگرید می شوند و نیازی به فایل دستی ندارند .

shahinpotter
04-26-2023, 12:51
سلام فایل از سایت رسمی ایرانسل دانلود کردم ([Only registered and activated users can see links]) که در حال حاضر لینکش ظاهرا خراب شده حال چرا روی برخی مودم ها جوابگو نیست

نمی دونم یا کاربر بدرستی فایل را منتقل نمی کند طبق گفته شرکت تمامی مودم های ایرانسل در صورت شارژ داشتن مودم و روشن بودن از 2 بامداد

بصورت اتوماتیک آپگرید می شوند و نیازی به فایل دستی ندارند .

منم چک کردم
اولین مورد که فرمودین اتوماتیک آپدیت میشه ورژن مودم من
IDU-IRANCELL-1.0.2-R3 هست
در حالی ک ورژن شما R15 هست

و مشکل و خطایی که الان همه دوستان باهاش مواجه بودن ارور MD5 هست که ربطی به بلد بودن دوستان نداره و فکر میکنم فایل اصلی دستکاری شده که تایید نمیشه
و از آنجایی که تاپیک قدیمیه ممنون میشم در صورت موجود بودن آپدیتی جدید اونو قرار بدید

Mortal Kombat
04-26-2023, 14:57
منم چک کردم
اولین مورد که فرمودین اتوماتیک آپدیت میشه ورژن مودم من
IDU-IRANCELL-1.0.2-R3 هست
در حالی ک ورژن شما R15 هست

و مشکل و خطایی که الان همه دوستان باهاش مواجه بودن ارور MD5 هست که ربطی به بلد بودن دوستان نداره و فکر میکنم فایل اصلی دستکاری شده که تایید نمیشه
و از آنجایی که تاپیک قدیمیه ممنون میشم در صورت موجود بودن آپدیتی جدید اونو قرار بدید

درود

آپدیت جدیدی ندارد فکر می کنم فایل شرکت ایراد دارد که لینکشو از سرورشون حذف کردن یا شاید هم طرفند خاصی دارد که متاسفانه شرکت ایرانسل هیچ گونه آموزش خاصی قرار نداده

monoraj
11-18-2023, 12:26
fail میزنه خودکارم آپدیت نمیشه ورژنشم نگاه کردم قدیمی تر از نسخه ای که گذاشتید

Mortal Kombat
11-18-2023, 17:21
fail میزنه خودکارم آپدیت نمیشه ورژنشم نگاه کردم قدیمی تر از نسخه ای که گذاشتید

درود

تاپیک 18 رو مرور کنید توضیحات داده شده است :

فایل آپدیت فریمور مودم ایرانسل مدل Z6000 - صفحه 2 ([Only registered and activated users can see links])

اگر مودم مشکل سخت افزاری خاصی ندارد ابگرید نکنید