PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت ورود به منو سرویس صنام

تابان
03-02-2017, 23:30
سلام استاد من تعمیرکارم آیا تلویزیون صنام کنترل مخصوص داره برای کد مخفی منظورم ال دی است

Dplay
03-02-2017, 23:43
سلام استاد من تعمیرکارم آیا تلویزیون صنام کنترل مخصوص داره برای کد مخفی منظورم ال دی است

سلام

بله استاد گرامی , کنترل سرویس رو اغلب فقط نمایندگان دارند .

shaki
04-22-2018, 16:41
سلام خدمت استاد . من کنترل مادر ال ای دی های الجی را گرفتم خواستم بدونم چه جوری باهاش وارد منو مخی بشم . ممنون از لطف و مهربانی شما

Mortal Kombat
04-22-2018, 19:24
سلام خدمت استاد . من کنترل مادر ال ای دی های الجی را گرفتم خواستم بدونم چه جوری باهاش وارد منو مخی بشم . ممنون از لطف و مهربانی شما

درود

روش برای رسیدن به منوی مخفی تلویزیون ال جی

برای اینکه به منوی مخفی تلویزیونهای ال جی دسترسی داشته باشید . سه راه وجود دارد ، دکمه ی « OK » روی کنترل را پنل تلویزیون را بصورت همزمان به مدت پنج تا هفت ثانیه فشار داده و نگه دارید ، تا منوی مخفی برایتان باز شود . یا اینکه با فشار دادن همزمان دکمه ی اوکی و دکمه ی کاهش صدا بطور همزمان به مدت 15 ثانیه ، منو ی مخفی بر روی نمایشگر تلویزیون ظاهر می شود. البته روش دیگری هم برای باز کردن منوی مخفی وجود دارد و آن هم فشار دادن همزمان دکمه ی منو بر روی کنترل و پنل تلویزیون . هر کدام از این روشها را که اجرا کنید ، منوی مخفی تلویزیون برایتان فعال می شود . برخی از مدل تلویزیون های ال جی با هر دو وش هم دکمه ی «ok» و هم دکمه ی «menu» منوی سرویس مخفی را باز می کنند.

7367

این پنجره ی جدیدی که باز شده است منو نام دارد و به احتمال زیاد از شما رمز عبور می خواهد . البته برخی از تلویزیون ها بدون نیاز به رمز عبور مستقیم منوی مخفی را در اختیار کاربران قرار می دهند . حال اگر تلویزیون شما برای ادامه ی عملیات رمز عبور درخواست کرد . شما می توانید ابتدا رمز چهار رقمی 0000« چهار صفر» را وارد کنید . اگر این کد صحیح نبود و دستگاه ارور داد ، می توانید یکی از کدهای 7777 و یا 0413 و یا 8741 را وارد کنید .شاید یکی از آنها درست باشد . اگر این کدها هم صحیح نبودند و باز تنظبمات را برایتان باز نکرد ، کد 8743 و یا 8878 را وارد کنید . مطمئناً یکی از این کدها می تواند رمز عبور شما باشد و پنجره ی جدید تنظیمات را به رویتان باز کند . حالا می توانید هر تغییراتی را که می خواهید ، اعمال کنید . و در آخر تغییرات دکمه ی « 0k» را بزنید.

7368

19jalili
05-18-2019, 17:04
منومخفی صنام منو 1147